SALES MANAGER

Do našeho týmu Pepis.shop hledáme novou posilu na pozici Sales manager, který s námi bude s radostí posouvat naši firmu výš.

Náplň práce:

  • Velkoobchodní prodej
  • Správa velkoobchodních objednávek
  • Komunikace se zákazníky (e-mail, telefon)
  • Evidence faktur a práce v excelových tabulkách
  • Komunikace se skladem a dalšími členy týmu
  • Plánování logistiky objednávek
  • Dosahování stanovených cílů
  • Reportování

Požadujeme:

  • Samostatnost, zodpovědnost, chuť se zlepšovat a rozvíjet
  • Uživatelskou znalost PC

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv a firemní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Náhled do zákulisí technologicky založené firmy
  • Dynamické prostředí
  • Možnost práce na HPP i IČO
  • Férovou odměnu 30-100 000Kč (komisní prodej)

Pokud byste měli zájem o tuto pozici a osobní pohovor, zašlete prosím Váš životopis na e-mail office@pepis.shop.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení