Zákaznická podpora:info@pepis.shop

Account manager pro B2B zákazníky

Account Manager pro B2B zákazníky

Staň se accounťákem pro naše významné zákazníky! A dělej co tě baví!

Náplň práce:

  • převezmeš portfolio stávajících zákazníků Pepis.shopu
  • Akvizice nových zákazníků pro B2B segment z přidělené databáze
  • Svůj čas si organizuješ sám/a (důležité jsou pro nás výsledky tvojí práce)
  • Vytváření prezentací a nabídek včetně cen
  • Návrhy strategií

Požadujeme:

  • Tah na branku
  • Komunikační dovednosti
  • Samostatnost
  • Zkušenosti nepotřebuješ, my tě vše naučíme!

Nabízíme:

  • Finanční odměna až 65.000 Kč/měsíčně
  • Dovolená 20 dní
  • Stabilitu firmy
  • Příjemné pracovní prostředí na Pankráci Praha v kancelářích City Empiria
  • Dostupnost na metru C - Pankrác
  • Cukrovinky a snacky každý týden
  • Ovoce každý týden
  • Multisport karta
  • Home office

Pokud bys měl/a zájem o tuto pozici a osobní pohovor, zašli prosím svůj životopis na e-mail: johana@pepis.shop