Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
5657 hodnocení
5
5428x
4
105x
3
39x
2
25x
1
60x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2020
Páči sa mi obrovský výber tovaru, človek má problém si vybrať, lebo všetko mu ide na chuť :) Objednávali sme od Vás druhýkrát a sme maximálne spokojní. Balík prišiel v poriadku, obsah balíka sedel a darčeky potešili + komunikácia bola na úrovni :) V budúcnosti znova objednáme :)
D
Daniel Š
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2020
Teraz to bolo trošku zaseknuté čo sa dopravy týka ale po upozornení tovar prišiel za dva dni takže spokojnosť.Tovar prišiel v poriadku.Bol som zvedavý hlavne na "šnečí polévku" ale nie sú v nej slimáky v žiadnej forme len sója a viac druhov fazule..
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2020
Jsem velmi spokojená, výborná komunikace.
Vše přišlo v pořádku.????????
R
Rado
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2020
Veľmi spokojný, doručenie do 2 dní. Už si pochutnávame na týchto extrémnych dobrotách :) TOP odporúčam.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2020
Obrovský výběr oblíbených specialit, co jinde nenajdu na jednom místě. Objednání a doručení naprosto v pořádku. Pravidelně se vracím na objednávku různých příchutí mochi a vždycky najdu něco nového, či zajímavého na vyzkoušení. Poslední dobou především zboží s příchutí slaný karamel. Rozhodně doporučuji!
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2020
Nákup super. Balíček přišel poměrně rychle a nebyly zde žádné problémy. Jediné, co opravdu zamrzelo, byly rozdrcené Doritos. Na druhou stranu skleničky s omáčkami byly zabalené v bublinkové fólii. Plechovky poškozené nebyly a stejně tak i ostatní obaly s mochi, koláčky nebo tyčinkami. Dáreček k nákupu potěšil. :)
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2020
Věci, co jinde nemají. Za mě spokojenost!!!
K
KateřinaŠ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
Jsem nadmíru spokojená!
Produkty chutnají skvěle a mám dobrou zkušenost se zákaznickým servisem.
Za mě 5 hvězdiček.
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
Objednávka odoslaná TÝŽDEŇ po objednaní. Nebol žiadny e-mail otom ze sa spozdí a keď to konečne prišlo tak chýbaly 3 predmety.
Prosím tenyo obchod aby dávali vätšší pozor čo je v objednavke.
KT
Karolína Tomanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
Ano sice sem delší dobu čekala ale vyplatilo se akorát mě mrzí že jedna plechovka kterou jsem měla výstavní byla poničena. jinak super výběr velká spokojenost.
R
Rasto
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
skvely pristup, sortiment, velka spokojnost
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
V obchodě jsem nakupovala už po několikáté. Stále jsem spokojená, jen by to chtělo zapracovat na aktualizaci množství dostupných výrobků. Několik dní po zaplacení objednávky jsem měla telefonát, že některé výrobky již nejsou dostupné a čím bych je chtěla nahradit. Servis je super, takže celou situaci zachránil, ale určitě by bylo příjemnější, kdyby data byla během nákupu aktuální. :)
I
Ivka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
Super obchod, rýchle doručenie aj na Slovensko.. Ceny primerane a hlavne je z čoho vyberať ???? jedine co neodporučam sú Doritos nachos omačky... Na tie som sa tešila najviac a syrová je uplne kyslá a syr tam vôbec necítiť.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2020
Skvělý obchod, kde se dají sehnat dobroty, které v obchodech neseženete. Potěšil i malý dáreček. Nakupovala jsem zde sice poprvé, ale už teď vím, že ne naposled :-)
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2020
Tento obchod je super. Spousta produktů, kterými si člověk může připomínat dovolené :-) a těžko se hledají v ČR. Nakupujeme už v podstatě pravidelně. Komunikace s obchodem je také vždy super.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2020
S nákupom som spokojná, všetky produkty došli v neporušenom stave. Potešil aj malý darček a určite to nebol moj posledny nakup.
JB
Jakub Blažek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2020
Jsem spokojený, všechny dobroty dorazilyv pořádku a jsou výborné, určitě si ještě někdy něco objednám.
L
Lukáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2020
Všetko v pohode komunikácia s obchodom bola rychlá a príjemná.
Určite tu znovu nakúpim :)
DŠ
Dominik Šolc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2020
Dobroty došli všechny v pořádku a byli výborné. Navíc jsem dostal jako dárek pár zajímavých bonbónů. Sice jsou některé věci trochu dražší, ale jsem rád že se tohle vůbec dováží. Myslím si že zde ještě určitě nakoupím.
V
Vlasta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2020
Rychle odesláno, vše v poho + malá dobrůtka navíc.
