Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
5657 hodnocení
5
5428x
4
105x
3
39x
2
25x
1
60x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
A
Adéla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2020
Super výběr, velmi rychle dodání. Určitě nakoupím znovu. ????
P
Peter
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2020
100%
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2020
Vse jak ma byt. Díky.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2020
Bleskurychlá komunikace, objednávka proběhla v pořádku, úžasný sortiment. Doporučuji!
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2020
Super, určite odporúčam a ďakujem za fajnoty
M
Muska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2020
Jediný bezpečný spôsob ako kúpiť Ramen
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2020
Jako vzdy spokojenost, doporucuju.
T
Tomáš K
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2020
Rozhodně doporučuji, vše přišlo v pořádku a vždy s drobným překvapením.
M
Míša
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2020
ano velice spokojena doporučuji všem velice vyborna chut
AL
Andrea Lankašová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2020
Super rychle jednání a super dodani
RK
Roman Krcmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2020
Vynikajúce rýchle dodanie a skvele sladkosti/jedla a ostatne odporúčam. :)
R
Romana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2020
rýchle dodanie :) našla som veľa produktov, ktoré som zháňala :)
N
Natálie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2020
Rozhodně doporučuji
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2020
Spokojenost ????
V
Vojtěch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2020
Spokojenost jak s doručením v blízké době, tak zároveň s kvalitou výrobků :)
V
Vojtěch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2020
Dodání rychlé i teď v Coroně,produkt,balení vše ok.doporučuji
CZ
Cheri Zloborobič
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2020
super
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2020
S obchodem jako takovým a jeho sortimentem jsem velice spokojená, komunikace a dovoz vždy na jedničku, ale tentokrát jsem při rozbalování balíčku našla v krabici vajgl od cigarety :(
DK
Dominika Kuruczova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2020
Som velmi spokojna s obchodním. Velký sortiment a velmi milá komunikacia ☺️
L
Lukáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2020
Naprostá spokojenost s dodáním. Produkty dle popisu a hlavně komunikace ze strany obchodu naprosto špičková! Doporučuji.
