Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
5657 hodnocení
5
5428x
4
105x
3
39x
2
25x
1
60x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
K
Kristyna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
Skvělé ceny, super produkty. Komunikace i dodání bez problému. Doporučuji.
A
Adriana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
Za mě skvělý, rychlé dodání a nízké ceny za skvělé produkty ❤️
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
Velice spokojená, určitě budu objednávat znovu.
FV
Filip Aurel Vlček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie a rýchla komunikácia so zákazníkom. Môžem len odporučiť.
M
Michala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
vse ok
TH
Tereza Hemrlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
Mega super obchod!! Už objednávám asi po 5. :)
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2021
So svojím nákupom som veľmi spokojná. Výborný výber, skvelé veci, rýchle vybavenie objednávky. Ďakujem
AČ
Anna Černá
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Výběr je velmi bohatý a určitě si každý vybere. Se samotným obchodem nemám problém, jen některé věci jako třeba plechovky nebo Pringles chipsy přišli promáčklé. Na chuť produktu to nemá vliv, ale mě jako sběratele plechovek to trochu zamrzí :)
Jinak jsem velmi spokojena a těším se na ochutnání všech dobrot.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Vše probíhalo v naprostém pořádku. Jediným problémem byla doba čekání na vyexpedování zásilky. Tedy jsme e-shop kontaktovali. Telefon zvedl milý pán, který nám ve všem vyhověl. Po telefonátu nám hned přišel e-mail s tím, že zásilku vyexpedovali. Opravdu rychlost a druhý den balík byl zde. Samozdřejmě respektuji, že toho e-shop má hodně, a jako nějaké mínus to nepovažuji. Komunikace tedy opravdu na jedničku. Objednala jsem jako dárek a opravdu se těším až dárek udělá radost. Jinak co se týče potravin, také vše v naprostém pořádku, pouze čokolády byly "rozpůlené", ale ani to opravdu nedávám za vinu e-shopu a na chuti to určitě nic nemění. :)To vážně beru jako maličkost. Ceny úplně super a opravdu se těším na ochutnání. Určitě znovu objednám, jak už jako dárek pro mé nejbližší nebo pouze a pouze pro mě:).
K
Karlos
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Velice,ochotná podpora,rychlí dodání.
LB
Lenka Bláhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Ano,jsem velmi spokojená.Zboží je kvalitní, vždy rychle dodáno a komunikace s obchodem taky v pohodě.
AS
Alexandra Sórád
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Nesmierne
LN
Leona Němečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
vše super
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2021
Obří výběr, rychlé dodání. Spokojenost.
N
Noémi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Výber obrovský, ceny prijateľné, dodanie rýchle ako blesk a malý darček stále poteší.
Viem len odporúčať! :)
NB
Nikola Blahová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Super obchod a nejlepší ramen a omáčky . Vždy spolehlivé dodání a komunikace ????????
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Už 4x jsem nakupovala tapioku a mochi koláčky a maximální spokojenost!
VP
Veronika Pavlisova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Veľmi ma potešili sladkosti. Mohli by dať k nákupu aj dáky darček a troška dlhšie trvala doprava ale inak úžasne❤️
E
Eli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Super obchod! Líbí se mi ten obrovský výběr japonských i amerických dobrůtek! Stačí jeden obchod a můžete vybírat. A že mi oči přecházely...
LS
Lukáš Staněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Je to super :)
