Zákaznická podpora:info@pepis.shop

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 5657 hodnocení
5
5428x
4
105x
3
39x
2
25x
1
60x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ED Avatar autora Eva Dobromyslová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2021
velice dobré
RM Avatar autora Rachel Martínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2021
skvělé a rychle dodání kvalitní zboží
LD Avatar autora Lucie Dostálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2021
Super obchod, super mňamky, rychlé dodání :)
K Avatar autora Kristýna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.10.2021
Nakoupila jsem zde poprvé a vše proběhlo zcela bez problémů. Ze strany obchodu přicházely průběžně informace o probíhajícím zpracování objednávky. Velmi široká nabídka zboží.
Avatar autora Petra Štajncová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.10.2021
S tímto obchodem jsem velice spokojená
A Avatar autora Alexandra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.10.2021
Rýchlosť, spoľahlivosť, výborné výrobky
R Avatar autora rudolf Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.10.2021
vše ok
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.10.2021
100% spokojnosť. Komunikácia a prístup úplne skvelé
N Avatar autora V. Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.10.2021
Jsem spokojená, rychlé dodání, dáreček. Super komunikace! Můžu jen doporučit.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2021
Som veľmi spokojná,rýchle dodanie,zľava 10%,doprava zdarma,darček k objednávke,všetko dôkladne zabalené
F Avatar autora Filip Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2021
Skvělý obchod s příjemnými cenami a hlavně zbožím, které seženete horko těžko jinde. Navíc když jsem potřeboval doručit objednávku rychleji, stačilo napsat email a opravdu mi ji přednostně připravili a byla doma do 2 dnů. ❤️
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2021
Super!
H Avatar autora Hanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2021
vše ok
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2021
Moc spokojena s tímto obcjodem, vždy prijde vse a včas,l. Objednvky jsou vždy kvalitně zabalené. Mohu jenom doporučit.
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2021
Objednávky mi prišli vždy veľmi precízne zabalené, nápoje v bublibkovej fólií. Ku každej objednávke som dostala darček(mohla som si aj dokonca vybrať, čo chcem), mailom dostávam rôzne zľavy na tovar. Vrelo odporúčam!
ŠG Avatar autora Štefan Gubán Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2021
Úplne super, všetko OK. Ďakujeme, Stefan
D Avatar autora Danča Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2021
Jsem velice spokojená jak s objednávkou, tak s komunikací, ke každé objednávce dostanu dáreček a k svátku slevu ;) mohu pouze doporučit.
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2021
Objednávám pravidelně, vždy v pořádku.
MB Avatar autora Mária Anna Bernáthová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2021
????
MU Avatar autora Miroslav Ulman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2021
2 alebo 3. objednávka a nemám čo vytknúť :3

Ovládací prvky výpisu

5657 položek celkem