Zákaznická podpora:info@pepis.shop

🎉 Děkujeme za fantastický Animefest 2024 v Brně! 🎉

🎉 Děkujeme za fantastický Animefest 2024 v Brně! 🎉

Chtěli bychom srdečně poděkovat organizátorům Animefestu za pozvání a skvělou akci. Bylo nám ctí být součástí této úžasné události, kde se setkávají fanoušci anime z celé republiky a společně sdílejí svou vášeň.

Obrovské díky patří celému týmu Pepis.shop, který pracoval neúnavně a s obrovským nasazením. Vaše tvrdá práce, kreativita a nadšení byly klíčem k našemu úspěchu. Bez vás by to nešlo! 👏

A největší dík patří všem, kdo se zastavil u našich stánků! Vaše podpora a nadšení pro naše produkty nám dávají obrovskou energii a motivaci. Vaše úsměvy a pozitivní ohlasy nás skutečně potěšily a dodaly nám chuť do další práce.

Tento rok jsme poprvé měli 2 stánky a váš zájem byl pro nás ohromným povzbuzením. Vaše nadšení nám připomíná, proč to všechno děláme. Doufáme, že jste si užili nejen naše produkty, ale také celkovou atmosféru a společné chvíle.


Animefest 2024 v Brně byl naprosto úžasný a my jsme vděční, že jsme mohli být jeho součástí. Vše začalo slavnostním zahájením, kde se sešli fanoušci z celé České republiky i ze zahraničí. Každý den byl naplněný nezapomenutelnými zážitky, od cosplay soutěží, přes workshopy až po promítání nových anime.

Náš tým na Animefestu
Náš tým z Pepis.shopu odvedl obrovský kus práce. Připravili jsme pro vás speciální sortiment produktů a novinek, které jste si mohli prohlédnout a zakoupit přímo na místě. Mít dva stánky nám umožnilo lépe se s vámi setkat a naslouchat vašim přáním a potřebám. Bylo úžasné vidět vaše nadšení pro naše produkty a slyšet pozitivní ohlasy.

Nezapomenutelné okamžiky
Jedním z vrcholů celého festivalu bylo setkání s vámi, našimi věrnými zákazníky a fanoušky. Vaše podpora nás neustále pohání vpřed. Několik z vás nám dokonce přineslo malé dárky a ručně vyrobené kresby, což nás nesmírně potěšilo. Každý úsměv a každé milé slovo pro nás znamená svět.


Animefest 2024 byl skvělou příležitostí k setkání s komunitou a my jsme vděční za každý okamžik, který jsme s vámi mohli strávit. Vaše vášeň a podpora jsou pro nás tím největším darem. Děkujeme!

Co nás čeká dál?
Těšíme se na další akce, kde se opět setkáme. Již teď připravujeme nové produkty a překvapení, které vám představíme v následujících měsících. Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste nezmeškali žádné novinky a připravované akce.